hippeace

Jak poznám, že mi někdo poslal peníze složenkou na účet?

Měly mi být zaslány peníze složenkou na účet (dočetla jsem se, že to lze jen složenou typu A) už je to přes týden a na účtu není žádná změna, lze nějak zjistit, zda byly peníze opravdu zaslány? Snažila jsem se o složenkách něco načíst, ale sama s tím zkušenost nemám.

Nejlepší odpověď
ivzez

Lze.
Požádejte odesilatele, aby Vám zaslal naskenovaný potvrzený
útržek složenky (bude na něm datum odeslání peněz).

Další odpovědi
Mc Merkurion

… spíš, jestli byly odeslány, ale jestliže na účtě není žádná změna (nejlepší je se podívat v IB na aktuální pohyby), tak ti nedošly, a že tedy nebyly asi ani odeslány bude jasný …

Kepler

Třeba ti složenku poslali do schránky. To bys musela jít vyzvednout peníze na poště v hotovosti.