HOMER

Jak dlouho trvá vyřízení poštovní poukázky typu A?

Poslal jsem si na účet peníze poštou a zatímco teď čekám,Labor day pomalu končí,máte někdo zkušenosti jak dlouho to může trvat?
Doplňuji:
…to je otřes!

Nejlepší odpověď
Andreas

Prostřednictvím pošty trvá zaslání peněz mnohem déle než klasicky převodem.

Dle poštovních podmínek cituji:

„Podnik vyplatí poukázanou peněžní částku ve lhůtě tří pracovních dnů ode dne podání“

Jednoduše je pošta podnik k ničemu. Zaslání peněz trvá několik dní a ještě stojí min. 22 Kč…

Zdroj: http://www.cpos­t.cz/assets/nas­troje/zps.pdf

Další odpovědi
MacaM

Z mé zkušenosti to trvá až 5 dní ☹