Boy 13

Jak poznám poškrábanou oční rohovku?

Jak poznám, že mám poškrábanou oční rohovku? Jde to poznat třeba tak, když se podívám na svoje oči do zrcadla? Děkuji moc.

Odpovědi
Disraeli

Mio dio…

elkon

Ty to nepotřebuješ, pozná to oční lékař. Zřejmě ji ztracený případ, bez psychiatra jsi v háji.

df

:D

Boy 13

Nebo zeptám se jinak. Když mám poškrábanou oční rohovku, tak bolí vždy to oko ? Nebo můžu mít poškrábanou oční rohovku bez toho, aniž by mi to oko bolelo ? Děkuji

Boy 13

Jak to poznám ? Prosím

Boy 13

elkon: Ale třeba když v lese se škrábnu o větvičku, tak jak to zjistim doma ? O to mi jde, chápete ? Moc děkuji.