zjentek

Jak poznám, jestli se bouře vytvořila, anebo přišla?

Včera u nás byla bouřka. Taková „divná“. Doslova bleskovka. (; Vůbec nevím, odkud přišla, kudy a zda vůbec, anebo jestli se přímo tady vytvořila. Kumule se kumulily zleva zprava. Těžko se to popisuje, fakt, to by bylo dlouhý…

Nejlepší odpověď
paul1

Připojuji web, na kterém jsou družicové záběry probíhajících bouřek. Dá se podle barvy červená až hnědá poznat, kterým směrem bouřka postupuje.

Zdroj: http://www.lig­htningmaps.or­g/

Další odpovědi
aliendrone

Bleskovka? No, možná to byl takový fofr, žes nezaznamenal detaily a nenadálý návrat staré domů (naleznoucí tě v pelíšklu s nějakou sňatkově unterwassermannskou obětí) tak působil. Nebo fakticky nevíš, co dokáže šleha pánví do bembeřicce? Hele, dokud se ti to jevilo jen jako bouřka, tak je to ještě dobrý, ono to někdy může být úplný ORKÁN (filmový twister hadr)! ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.