tendruhy

Jak použít ušní svíčku?

Dobrý den, zalehlo mi ucho a proto bych chtěl použít ušní svíčku ale jaksi nevím jak na to. Dělal jsem to podle návodu v balení, tedy nasadil jsem ten papírový kroužek, zapálil na širším konci a dal jsem si ji do ucha svisle k zemi, ale svíčka mi shořela za pár sekund, i ta druhá v balení. Děkuji jestli mi napíšete včem je možná chyba.

Odpovědi
Edison

Hledej, šmudlo:

Zdroj: https://www.y­outube.com/re­sults?search_ty­pe=search_vide­os&search_que­ry=pou%C5%BEit%C3%AD+u%C­5%A1n%C3%AD+sv%C3%AD­ce&search_sor­t=relevance&se­arch_category=0&pa­ge=

Arne1

To je stejně nějaký nesmysl. Zalehlé ucho se velmi snadno „odlehne“ jednoduchou grimasou /výdech a tlačení svalů kolem jazyka dolů). Pokud to nepomůže ani po několika opakováních tak máte ucpané dutiny.

Zdroj: https://www.vi­talia.cz/clan­ky/usni-svice-nebrat-shoduji-se-doktori/

rouskar

Vem si nadobu, nalej teplou, ale nikoliv horkou vodu, pridej sul, zamichej … pak uz jen staci vzit vetsi injekcni strikacku, naplnit ji pripravenym roztokem a strikat ji tlakem do ucha – opakovane a silnym proudem – nez usni zatka nezmekne a nez ji pote tlak vody z injekcni strikacky nevytlaci ven ze sluchovodu. Idealni to je delat v koupelne ve vane.

Ametyst

Arne, copak jiného mají doktoři říkat, když z ušní svíčky nemají vůbec žádný profit? 🙂