Esterka0709

Jak postupovat, když o mně přítelova rodina rozšiřuje nepravdivé informace?

Jak postupovat kdyz o me pritelovo rodina prohlašuje nepravdivé informace.

Jak se branit kdyz šíří milne informace

Nejlepší odpověď
annas

Ale uvědomte si, že s uvedeným mužem žiijete, chcete mít zřejmě i děti a tako se jeho rodina chová?

Měl by to ale razantně vyřešit partner. Jeho rodina, možná matka, nejsou schopni akceptovat, že muž j je dospělý a že si vybral vás. Měli byste to s partnerem v klidu probrat. Může jít o určité vydírání.

Píši jen obecně,. protože neznám podrobnosti., tedy příčinu, vztahy v rodině atd.

Poklud to přítel nevyřeší, zkuste rady,. které najdete v odkazu. Uvidíte,. jako to bude dál. Zůstat, nebo odejít?

"Ničí vám pomluvy život? Tohle jsou 4 tipy, jak odrovnáte každého pomlouvače!

https://www.ex­tra.cz/nici-vam-pomluvy-zivot-tohle-jsou-4-tipy-jak-odrovnate-kazdeho-pomlouvace

„Pomluva napříč českým právním řádem a jak se jí bránit“

https://www.e­pravo.cz/top/clan­ky/pomluva-napric-ceskym-pravnim-radem-a-jak-se-ji-branit-107767.html

--

Další odpovědi
Edison

Dokonce existuje tr.č. pomluvy.

Rokio

Podat trestní oznámení.

ivzez

Problém se svou rodinou musí vyřešit Váš partner.
Pokud se Vás nedokáže nebo nechce zastat, bylo by dobré
se zamyslet nad tím, k čemu Vám takový partner je.

hapiky

Je potřeba nepravdivé informace uvést na pravou míru. Pravda potom vyjde nahoru, jako olej na vodu!
Dotyčné bych upozornil na to, že dochází k takovým nepravdivým informacím.

aliendrone

No, máš 2 možnosti.

  1. Postupovat v souladu se zákony, ovšem nedělej si iluze o účinnosti takového postupu v našem pravdoláskařském dem(ent)okratickém systému.
  2. Postupovat účinně, ovšem za cenu, že to bude v rozporu se zákony.

Prostě jako ve všem, myslíš si snad naivně, že státu/společnosti na tobě ZÁLEŽÍ? Vrať se z5 na zem a přestaň věřit pohádkám z médií! ;) :D :D

hapiky

ivzez: Vaše odpověď je 100%. Škoda, že tak bezvýhradně nemůžu s Vámi vždy souhlasit.