fortin

Jak postavit záchodovou mísu.

Mám novou dlažbu. Zajímalo by mě zda přechod záchod-dlažba osilikonovat nebo nechat jen přišroubovaný k podlaze?
Doplňuji:
nahraj.cz/technicke-obrazky/36851-nova-dlazba-vzorjpg

Nejlepší odpověď
deny555

My máme pod WC přesně vyříznutý tvar z gumolina.Není to tak natvdo a WC se ani nehne.

Další odpovědi
anonym

Preventivně bych tam „fláknul“(př.a­plikoval) silikon.Je to přece jen záchod.

elektrikář

Doporučil bych použít silikon.Je to lepší pro čištění do vyplněné spáry se nemůže dostat špína.