Anonymní čl

Jak podávat přihlášky?

Můžu podat přihlášky na SŠ v jakémkoli pořadí? Nebo musím podat přihlášku na první škole, které mám v přihlašce

  1. Škola gympl
  2. Soukromá SŠ

V jakem pořadí podat přihlášky?

Nejlepší odpověď
annas

Vyplněnou přihlášku odevzdáte třídnímu učiteli, ten pa l výchovné poradkyni ke kontrole a k podpisu ředitele školy do 20. 2. 2019

Dovíte se, zda máte přiohlášky vyplněné správně a kam je máte poslat.

Ať si rodiče přečtou tuto informaci.

"V prvním kole přijímaček můžeš podat dvě přihlášky. Když využiješ této možnosti, uveď do tiskopisu přihlášky obě školy (nebo oba obory). Jestliže zvolíš jen jeden obor, druhou kolonku nevyplňuj a tiskopis pošli jen do vybrané školy.

*Přihlášku vyplň písemně nebo elektronicky. Každé škole se posílá jeden kompletně vyplněný tiskopis, takže ji po vyplnění nezapomeň zkopírovat nebo vytisknout dvakrát. Pak už zbývá jen tvůj podpis a jednoho z rodičů. Známky z vysvědčení ti většinou vyplní ve škole, ale můžeš si je do přihlášky napsat sám/sama a pak nechat ve škole potvrdit. Je i možné přiložit k přihlášce ověřené kopie vysvědčení"

Termín – do 1. března 2019 musí být přihlášky na obou školách, vyplněné pořadí škol musí být na obou stejné.

http://infoab­solvent.cz/Ra­dy/Clanek/7-0-34/Jak-se-prihlasim-na-stredni-skolu

„Pokud využijete možnosti podat v 1. kole dvě přihlášky, je nutné ji podat na obě vybrané školy a do obou přihlášek uvést druhou školu, na kterou se v 1. kole hlásíte.“

http://www.vy­sokeskoly.com/vys­tudovat-vs-a-co-dal-1/prijimaci-zkousky-na-stredni-skolu

Podívejte se na správně vyplněnou přihlášku, najdete ji v odkazu.