Romann1610

Jak poslat přihlášku na SŠ

Dobrý den potřebuji poradit.Přihlášku na SŠ když jí chci poslat poštou (doporučeně) stačí uvést na obálku jen adresu školy popř. název školy,a nebo musí být uvedeno jméno např. sekretářky nebo přímo ředitele?

Nejlepší odpověď
annas

Stačí napsat jen adresu školy.
Poštu otevírá stejně sekretářka, kromě osobních dopisů určených přímo řediteli, ale ty mají jiný způsob psaní adresy.

Do dolní pravé čtvrtiny obálky napsat:
Obchodní akademie
tř. Svobody 58
78ž 99 ŠUMPERK

Do levého horní čtvrtiny obálky pak adresu odesílatele:
Josef Novák
tř. Míru
785 09 Šumperk

Samozřejmě dopooručeně, abys měl potvrzení o odeslání. Nebo zanést do školy osobně a nechat si potvrdit převzetí.
Doplňuji:
Oprava: 785 09, do levé, tř. Míru 155