gekon8

Jak otevřít zamčené staré dveře u staré kůlny, prostě dveře na normální zámek, ne FAB?

Jak otevřít staré dveře u kůlny, klíč ztracen.

Odpovědi
Kepler

Kdo umí a má správné nádobíčko (šperhák) otevře si snadno i bez pošlození čehokoliv. Kdo neumí, musí zavolat odborníky, firem je spousta https://search­.seznam.cz/?q=o­tev%C3%ADr%C3%A1n%C3­%AD+dve%C5%99%C3%AD+bez+­kl%C3%AD%C4%8De&oq=o­tev%C3%ADr%C3%A1n%C3­%AD+dve%C5%99%C3%AD+bez+­kl%C3%AD%C4%8De&sou­rceid=szn-HP&sgId=4Mud4­JIF_ZZoT0mj_Jt3nhwok­nziTn-MknZbYGZvzL%3D%3D&t­hru=true&su=tru­e&aq=true

kurec

Nejběznější způsob je fričkou uřezat panty vyndat dvere pak zamek a dat novy
Pokud se nedostaneš k pantum tak skusit vyndat nějakým způsobem zamek fyzickou silou pokud jsou dvere stare zadny problem a pokud i tohle nejde tak pacidlem ale poškodí se tím dveře nejvíce

Edison

Napiš hlavně, co myslíš pojmem „normální zámek“. Může být třeba visací, petlicový, povrchový, zadlabací… Vložka je pak jen způsob ovládání. Nebo může být patentní, dozický… A všechno to jsou normální zámky…

gekon8

Nejspíš to je zámek zadlabací.