Jak originálně darovat peníze ke svatbě?

Nejlepší odpověď
Deli

Darovala jsem kamarádce malou dřevěnou truhličku, kterou jsem naplnila mincemi (převážně 20,–) v hodnotě asi 1000 Kč. A protože mají malou treperendu, napadlo mého muže zasypat mince čokoládovými penízky. Do přiloženého přáníčka jsem jí napsala, že jim nechceme darovat pátou rychlovarku a desáté skleničky, ale zlatý poklad se hodí do každé rodiny vždycky 🙂
Když truhličku otevřeli, malá byla nadšená z čoko penízků a kamarádce se ulevilo, že jsem jí nedala peníze v obálce, vím, že by si je nevzala. Až doma pak zalovili do mincí – a dole našli ty těžší, opravdové.

Další odpovědi
anonym

Taková kytice z bankovek také nemá chybu.

chucky

Kupte hezké svatební fotoalbum a místo fotek vložte bankovky

hanulka11

http://www.web­svatba.cz/maga­zin/17-detail-44

mj81

Dávám peníze pravidelně bratrovi k vánocům. Použil jsem tyhle metody:

  1. hromada malých balíčků, v každém mince stejné hodnoty
  2. obálka, v níž je napsáno, kde najde peníze (možno zadat třeba GPS souřadnice, pojmout to formou hry na hledání zakopaného pirátského pokladu, dát tam nějakou logickou hádanku vedoucí k nalezení peněz a podobně)
  3. velká krabice, v ní menší, v ní ještě menší, v ní ještě menší, no a asi v desáté krabici schované peníze

Možností je spousta.

Michálek1245

Záleží kolik chcete darovat. Já dávám většinou kolem pěti tisíc a tam už má člověk docela slušný výběr v tom, jak to darovat kreativně. Dneska frčí hodně investice do zlata … Na to jsem přišel u https://www.in­vestice.cz/ukla­dani-do-zlata/ a tak jsem třeba bráchovi ke svatbě dal zlatou cihličku, která je jako investice a pokud vše vydrží, tak za pár let zdvojnásobí svoji vlastní hodnotu. 😉

Kerberus

Barbakane, víte, že vždy vkládám odkaz na otázku, která již na Odpovědích byla. Není to jen kvůli tomu, že šlo o vás, jak je zřejmé i z ostatních mých odkazů. Stejně tak se odkaz netýkal jen vaší odpověď – číst umím, ale i dalších rad, které byly v původní otázce.

Pro osvěžení pamětí, že jste na podobnou otázku sám reagoval.