Plyšák

Kde je (podle váš) ideální místo na požádání o ruku a pro svatbu ?

Doplňuji:
vás :) ..........pře­klep.........­...

Nejlepší odpověď
annas

Záleži na nápaditosti. Mrkněte se do archivu, najdete i další odpovědi.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vite-o-nejakem-opravdu-originalnim-zpusobu-jak-pozadat-zenu-o-ruku

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dobry-de-zadam-o-radu-jak-co-neoriginalneji-pozadat-pritele-o-ruku-jsem-pro-kazdou-srandu-samozr

Např.
Milostný dopis z Milostína
Použijte známý recept osvědčený několika staletími i generacemi. Pošlete romantický dopis. Obec Milostín je k tomu jak stvořená. Každoročně odtud chodí tisíce dopisů s romantickým vyznáním a razítkem obce.

Popřemýšlejte, co má Váše přítelkyně skutečně ráda.. Zbožňuje zvířata? Pokud máte doma pejska, můžete mu papír (nebo co použijete) přivázat nebo navléci na obojek.

Podívejte se na video, i když na něm chlapec žádá dívku.
http://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/321134-nejoriginalnejsi-zadosti-o-ruku.html

Doplňuji:
Ještě něco novějšího:

http://www.jen­promuze.cz/mi­xer/16680-14-nejuzasnejsich-zadosti-o-ruku-v-roce-2013

Třeba vás zaujme některá možnost ze 14 nejúžasnějších žádostí o ruku v roce 2013.

Další odpovědi
anonym

Požádat o ruku lze prakticky kdekoliv
https://www.go­ogle.cz/search?q=po+z%C3­%A1pase+po%C5%BE%­C3%A1dal+o+ru­ku&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a&channel=sb&gfe_r­d=cr&ei=ltaiU-GyGeGk8weSt4HAC­g#channel=sb&q=po+­z%C3%A1pase+po%C5%BE%­C3%A1dal+o+ru­ku&rls=org.mo­zilla:cs:offi­cial&safe=acti­ve&tbm=vid

Obřad a hostina se dá udělat taky už kdekoliv, záleží na financích a vkusu, za mě by to bylo místo, které máme myšlenkami spojeno oba stejně, jde i o praktickou stránku, jestli je to vůbec proveditelné, nevím, který oddávající a minimálně svědci touží tak moc drápat se na nějakou skálu, aby tam odsouhlasili naše „ano“, takže něco v mezích normy, asi v nějakém krásném parku a mít tam rovnou i hostinu. Nelíbí se mi to v zámku, kde jsem byla jednou v životě a jen proto, že se tam nechávaj oddat všichni. To místo ti prostě musí něco říkat.

Pepa25

Tam v tomto nejsem žádný romantik. I když na druhou stranu, nedávno jsem šel kolem restaurace, kde jsem se před mnoha a mnoha lety vyjádřil, že tedy jo (šli jsme si sednout na večeři a vyříkat si, co dál) a já si to místo pamatuji a moje drahá ne 🙂
Co se týká svatby, důležitější je, jak to chtějí snoubenci pojmout (velká / malá / rodina / kamarádi / očekávané konvence / netradiční) než konkrétní místo. Jsem pro svatby v kostele, někde, kde to člověk zná. Zámky mě nějak moc neoslovují.

Elen5105

Třeba já bych nebyla úplně nadšená z požádání o ruku někde na rušné ulici, kde je hromada lidí a každý by se na nás koukal, ale spíše někde v soukromí. Tam, kde jsou ti dva sami, tak by to vyhovovalo mně. A svatbu klidně na radnici. Není to sice úplně originální, ale nějak by mi to nevadilo. I když musím podotknout, že hrad nebo zámek zní lépe.

To je podle toho kdo co považuje za romantycké já osobně bych dal přednos zapadajícímu slunci na nějáké hezké vyhlídce

jancek

ženy, tak jsem zvědav co mi všechno dáte za tipy na svatbu, co, kde jak a v jakém stylu, jak požádat co všechno ideálně zařídit a tak.. což?

adelickaa

fíííííha, krásné :) a kde tam? dej nám inspiraci :) ať víme kde to tam stojí za to :P máchovo jezero, jak poetické :))

malinaa

byli jsme https://www.ho­telport.cz/ luxus, vše se nám líbilo. od ubytování až po služby, okolí, počasí :)) ideálka jak má být :)

malinaa

mě požádal přítel u máchova jezera. Jeli jsme na prodloužený víkend a tam mě požádal, takže to bylo moc krásné.. doporučuji. hezké okolí, pěkný romantický zážitek

modrokakocka

Ježíš, to je moc hezký :) to zní fakt romanticky, no a jak to teda probíhalo? kde co jak?

modrokakocka

Nejlepším místem na žádost a na samotnou svatbu je místo které je nějakým způsobem spojeno s mužem a ženou.. nebo místo kde to mají oba rádi, pak je jasné že se svatbou budou manželé spokojeni :)