Avatar uživatele
Tom.Noddy

Víte o nějakém opravdu originálním způsobu, jak požádat ženu o ruku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? anonym, panenka, nyja, iceT, barnajka, anonym, Deli, anonym před 4671 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Aby bylo originální,musíš na něj přijít sám,jen ty víš,jaké máte společné zájmy,co miluje(kromě tebe).Každá žena čeká něco jiného.Je moc hezké,že vám oběma chceš na ten den připravit hezké vzpomínky.Teď vložím jednu radu z netu:Rozhodně to ale nepřehánějte. Všichni jsme slyšeli hororové příběhy o žádostech, při nichž oslovená osoba odmítla, často o to horší, že k žádosti došlo na veřejnosti. A ne, nejde o povídačky – takové věci se opravdu stávají. Takže se vyhněte velkoplošným obrazovkám na sportovních stadionech, stejně jako rodinným událostem jako Vánoce, narozeniny a výročí. Nejen že budete oba uvolněnější, ale budete mít současně jistotu, že se ona intimní chvíle nepromění ve scénu z telenovely.Hodně štěstí!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Rezervůj si v Restauraci místa pro dva tvojí přítelkyni nic neříkej kup jí zásnubní prsten a pak ju požádej o ruku.
Já to tak měla taky a i slzy jsem měla v očích když se mě ted už můj manžel zeptal zda si ho vemu.On už to do té restaurace ale nevydržel klekl si u paneláku zeptál se mě zda si ho vemu já mu řekla ano dál mě zásnubní prstén a pak jsme šly teprve do Restaurace.Uvidíš že tvé přítelkyni se to bude líbit přeji ti hodně štěstíčka 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Otázka už byla položená. Zkuste se podívat do odkazu.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dobry-de-zadam-o-radu-jak-co-neoriginalneji-pozadat-pritele-o-ruku-jsem-pro-kazdou-srandu-samozrejme-ale-v-mezich-dekuji
http://www.svat­ba.cz/magazin/pri­pravy-na-svatbu-3/vezmes-si-me-jak-originalne-pozadat-zenu-o-ruku-28/

http://www.bom­ba.cz/video/zna­te-lepsi-zpusob-jak-pozadat-o-ruku/
Doplňuji:
Podívejte se do odkazu, třeba najdete inspiraci..

http://www.sva­tebniagentka.cz/hor­ni-menu/svatba-rady/jen-pro-budouci-zenichy/originalni-zasnuby/

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

napiš velikou ceduli a pověš ji na místo aby ji viděla z okna

asi to není moc origoš,co??????
Doplňuji:
sice to bude na veřejnosti , ale jen ty a jen ona budete vědět… koho se to týká

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
žolik

Řekní jí to květinou,buť romantik,prstýnek je to pěkné.

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

já tu svou požádal o ruku ve vaně při svíčkách.
přišlo to jaksi samo.

vydrželi jsme spolu 28 let, ale medaili za to jsem nedostal žádnou, hm.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Já bych jí to poslala v dopise! :) Nejlíp doporučeným nebo do vlastních rukou, ať si pro něj musí utíkat na poštu a nemá tě jen tak zadarmo :)) A odešli ho ideálně z úplně jiné pošty, než kde máte bydliště – čím dál od vás a čím větší „zapadákov“, tím líp. Bude to ohromný paradox – dopis z nějaké vesničky z druhýho konce republiky, kde tvá přítelkyně ZARUČENĚ nikoho nezná, NIKDY tam nebyla a NIKOMU tam nepsala…a „oni“ jí přitom chtějí zřejmě něco moc důležitýho, když psaní je určeno jen do vlastních rukou. Úplně ideální bude, když to vyzvednutí budeš ještě schválně nějak protahovat, aby si pro ten dopis šla až těsně s vypršením úložní doby⇒ čím dýl si bude lámat hlavu, tím líp 😉
Co v dopise bude, jakou formou jí to sdělíš a jestli pak budeš při čtení s ní..to všechno je už na tobě. Jen bych určitě volila nějakou naprosto neutrální obálku, ať je to tvoje překvapení překvapením do poslední chvilky. Pokud budeš chtít být lehce škodolibý, sežeň si razítko a oštempluj dopis jménem nějaké fiktivní firmy nebo úřadu – přítelkyně bude zmatená o to víc :)

Nooo, ať už dámu svého srdce požádáš o ručku jakkoliv, přeju hodně štěstí – teď, i do manželství ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Co tahle ji požádat v rovině pohádky o sekyrkové polévce.
echám vařit vodu, přihodit nějakou tu zeleninu, špatk, uzeninu a ruku vzít sekáček a požádat ji o ruku.
Vsadím se, že cukne, nedá ji a jsi zachráněn.
Po čase až poznáš životní osudy kamarádů kteří se oženili mne nakonec za toto poděkuješ (výjimka potvrzuje pravidlo – někteří to mají v manželství dobré)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Katusa

Ať to uděláš jakkolik, kdykoliv a kdekoliv, pokud tě tvá přítelkyně miluje, bude to pro ní ten nejoriginálnější způsob a bude na něj ráda vzpomínat. Mám s tím asi týdenní zkušennost, přítel tak dlouho přemýšlet nad originalitama, až to udělal naprosto obyčejně, ale stejně jsem si u toho pobrečela, neboť zrovna tam a tehdy jsem to nečekala. Držím palečky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
comedian

tohle je docela originalni ne ;)pokud nevlastnis firmu tak se drz zpatky:D

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=U­crQWp5eUB4

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Co to je za blbost? Žena se přece nežádá o ruku, ale o vagínu, to dá rozum, ne? 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Myslím, že takové to požádání v restauraci (zkuste třeba požádat číšníka, ať Vám za nějaké to spropitné asistuje a přinese v dohodnutý okamžik na tácku třeba sekt a krabičku s prstýnkem…) nikdy nezklame, je to romantika a to se nám ženským líbí. Nezapomeňte na kytku. Velkou!
Pusťte si film Prci prci prcičky III – Svatba, tam je to hned na začátku a je to super 🙂

Můj manžel mi přinesl obrovskou kytici. V ní bylo zapíchnuté srdíčko a když jsem ho vytáhla, na drátku pod ním byl zavěšený prstýnek. Bylo to originální, neboť mě s pugétem vzbudil a já byla jen tak…

Hlavně si zjistěte správnou velikost, malý by mohl celý efekt zničit. Třeba si půjčte její oblíbený pod záminkou, že ho má už bez lesku a necháte jí ho vyčistit…

Hodně štěstí – nejen při tom žádání o ruku!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
haniii

Ahoj holky,
musím se podělit o nejúžasnější video – nejromantičtější požádání o ruku v kině. Je to nejlepší video, které jsem kdy viděla.
To musíte vidět. Odkaz zde:

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=11v5dQzU­yZg&index=1&lis­t=PL3ht8uelp-gqO_tRQ_cSGwS­_sipcyJo6-

PS: Pokud chcete aby se vám také něco takového splnilo, pošli to minimálně 5 lidem. Já rozdhodně sdílím :-*

před 3055 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek