michalds

Jak odstranit nechtěnou záložku v horní liště prohlížeče?

Mezi moje záložky se nějak dostala záložka „Other Bookmarks“ nevím, jak to dát pryč.
Prohlížeč Mozilla Firefox.
Foto v zde v odkaze:
https://uloz.to/fi­le/GDGX0p7f1O­Pi/mozilla-jpeg

Nejlepší odpověď
aliendrone

Kliknout pravým, vybrat „Smazat“. :)

Další odpovědi
Dochy

Někde by tam měla být správa záložek.

cochee

Pokud to nejde kliknutím pravým a z menu Smazat, zkus použít ikonku, kterou tam máš na obrázku taky, to jsou ty „čtyři knížky“ – kliknutím vyjede menu, hned první položka jsou Záložky, klik na ně, otevře se další menu a úplně dole je Zobrazit všechny záložky, dokonce to má zkratku Ctrl+Shift+O. Zvol v levém sloupci Lišta záložek, napravo se ti objeví obsah lišty. Mělo by stačit kliknutím označit a stisknout na klávesnici Delete.

paul1

Podle mne kliknout na to pravou myší a tam na odkaz „odstranit“.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

michalds

aliendrone: kdyby to bylo tak jednoduché, tak se ani neptám