Zmizel mi z lišty ICQ a nevim jak se tam dava zpět aby fungoval.

Asi jsem něco zmačkl co jsem nemněl a byl fuč a ted nevim jak na to abych ho mohl nainstalovat a použivat.Pokud mi poradite tak trochu podrobněji,někteři senioři už tomu až tak moc nerozumi ja patřim mezi ně.Děkuji moc. Jiři

Nejlepší odpověď
Pecudka

Klikni na start, potom pravým na ikonu ICQ a nakonec na připnout na hlavní panel.

Další odpovědi
rynek878

Nevím jaký máte prohlížeč,ale mělo by stačit v horní záložce „zobrazit“-otevřít a zatrhnout ICQ.Pokud Vám zmizel ze spodní lišty na ploše,tak takto:Tento počítač-disk C-program filles-otevřít složku ICQ-pravým na ikonu-vybrat,odeslat na plochu zástupce-poté uchopit stisknutým levým a stáhnou dolu do lišty,ten na ploše můžete potom hodit do koše.