Martina S.

Jak odstraním vteřinové lepidlo?

Dá se nějak odstranit vteřinové lepidlo z oblečení? Včera mě trochu ukáplo na tepláky a nevím jak to dostat dolů, jestli to vůbec jde. Ještě mám jeden flek na džínách, ale to je už staršího data.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Jen aby! Ten bílý flek je lepidlo?
No nic. Existuje odstraňovač. Zkusil bych to však opatrně seškrábnout. Mělo by to jít, ale flek tam zřejmě zůstane.

Další odpovědi
hanulka11

prodává se odstraňovač vteřinového lepidla jestli to ale pustí z oblečení nemám vyzkoušeno ,ale slepené prsty to odlepí

venkovan

Odstraňovač může látku naleptat. Raději bych na místo fleku lepidla našil něco exkluzivního aby se tepláky staly IN