Josef.P

Jak obnovit zvuk u videa?

Prosím vás nevíte jak se dá obnovit zvuk u videa, mám stažený film na SD kartě v avi souboru, když jsem si ho pouštěl včera byl zvuk v pořádku. Dneska ho vůbec neslyším, přes reproduktor nebo jiné přehrávače taky nejde, přitom u ostatních videí zvuk funguje, na všechna videa používám přehrávač UC browser a zesilovací aplikaci volume booster.

Odpovědi
Roman71

Zkusil bych film stáhnout znovu.
Třeba je chyba v souboru nebo je zvuk v nějakém nestandardním formátu.