jinsun

Při nahrávání videa na mobil se nezaznamená zvuk, pouze obraz

Mam lumii820 a kdyz jsem nahraval na koncerte, kde byl docela řev, tak nejake video se nahralo v poradku, ale u nekterych se zvuk nenahral vubec nebo jenom treba 15s a pak ticho. Telefon jsem drzel tak, aby byl mikrofon nezakrytY prsty.
Nevite tedy prosim, proc se zvuk nenahral a jestli jde ten zvuk nejak obnovit v nejakem programu? Diky

Odpovědi
cochee

Ono je docela možné, že ten mobil obsahuje nějakou ochranu proti zvukovému přebuzení, že ten zvuk nenahrál právě proto, že to bylo moc hlasité…