OLDA321

Jak obnovit Windows?

Jak resetuju celý počítač (Windows 8), když nemám instalační CD?
Doplňuji:
OS legální je, ale kupoval jsem si notebook bez OS a kamarád mi ho tam nahrál.

Odpovědi
cochee

No, bez instalačky to nepůjde.

To bych rád věděl, jak ten OS může být legální. To jako že kamarád za svoje peníze koupil licenci Win 8 a nacpal ti ji do notebooku?

anonym

Divím se ženemáš instalačku, při zakoupení PC je OS v ceně, včetně instalačky.Někdy ale bývají instalačky programů i v některém adresáři. Pokud nemáš instalačku kup si OS legálně.