jirka21kufr

Jak obnovit windows 7 ze souboru vhd ?

Vypadl mi systém windows 7 na notebooku a mám jen na opravu recovery disk. Jenže když vložím disk do mechaniky, tak se objeví, že bootmgr chybí. A když vložím disk do stolního pc, tak tam vidím ty soubory na obnovu systému z bitové kopie. Nedají se ty soubory dát na jiný disk, abych mohl obnovit systém.

Odpovědi
cochee

To ti asi takhle nikdo neporadí, chce to, aby to dostal fyzicky do rukou někdo, kdo tomu fakt rozumí. Tam jde zhruba o to, že ten recovery disk se zálohou není bootovací, nedá se z něj nastartovat počítač.

Hamon

Můžeš zkusit vytvořit bootovací médium. Návody i nástroje lze vygooglit.