Blecha

JAk vrátit pc do továrního nastavení ?

Jak mám vrátit pc do továrního nastavení ? Myslím tím že se smaže vše nepotřebné pro chod počítače a bude to jako když pc koupíte, sestra o má na notebooku – recovering.

Odpovědi
led

Ak ide o sestrin NB stačí pri štarte potvrdiť „recovery“ F-klávesom, vtedy sa nahrá uložené základné nastavenie.
Ak ide o počítač bez „recovery“ tj.bez základnej zálohy, treba urobiť novú inštaláciu z CD.
Pre prípadné obnovovanie treba si po inštalácii operačného systému a prípadne základných programov urobiť tzv.Backup – zálohu. Program je súčasťou Windowsu.