Lukáš Rusek

Jak někomu poslat aplikaci staženou na obchodu play (operační systém Android) na druhý android?

Prostě a jednoduše. Když někomu chci poslat aplikaci na jeho mobil a mám jí staženou na svém ale ta aplikace už z nějakého důvodu není na obchodu play (pravděpodobně jí smazal její majitel), tak jak to udělat?

Odpovědi
aliendrone

No ono to může mít DOST vážný důvod, to stažení z nabídky. Jestli ti jde kupříkladu o aplikaci QRecorder, tak ti BLAHOPŘEJI a tvému bankovnímu účtu obzvlášť! ;) :D :D

https://byznys­.ihned.cz/c1-66257630-mobilni-aplikace-qrecorder-pro-android-nahravajici-hovory-obsahuje-virus-uzivatelum-hrozi-napadeni-internetoveho-bankovnictvi

Miki254

noo, asi už nijak .. ak ju vymazali,tak pravdepodobne nebude ani nový update, čiže tebe zachvíľu asi prestane ísť, teda ak sa nad tým tak logicky zamyslím. Jedni, žeby si nejako preniesol dáta cez USB a PC a vložil folder s appkou do jeho telefonu, ale ani to asi nebude 100%tne fungovať..