t.e.r.y.

Jak nejrychleji a nejúčiněji zastavit průjem?

Nejlepší odpověď
annas

Podívejte se do odkazu. Otázka již několika padla. Stačilo zadat dotaz do modré lišty a měl odpověď hned.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­109&q=pr%C5%AF­jem+&sa=Vyhle­dat#920

Další odpovědi
takhlene

mám dobré zkušenosti s tímto přípravkem:

Zdroj: http://www.pruj­my.cz/

atena

Endiaron, ale protože má při dlouhodobém užívání vedlejší účinky, u nás doma použíme starý a osvědčený lék, kterému se u nás říká živočišné uhlí – jinak odborně CARBOSORB.Když vám potíže nezmizí, je lepší navštívit lékaře, jestli se nejedná o něco závažnějšího. A samozřejmě dietka, moc pomáhají i banány.

Elk

Jak je již napsáno Endiaron a taky Reasec

anonym

Z vlastních zkušeností vím,že mi nejlépe pomáhá hořká čokoláda – na vaření.P

venkovan

Špunt do konečníku.
Proč zastavovat. Tělo se asi chce obsahu střev zbavit, tak proč ho tam zadržovat. Vyprázdnit, dát trochu diety, čaj na zažívání (heřmánek, řepík apod.) a pokud to nepomůže, tak už lékař. Může to být obyčejná střevní chřipka, reakce na špatné jídlo stejně jako úplavice, již opomíjený tyfus, reakce na rtuť a podobně. a další

fablen

Imodium

vesuvio

Čaj z dubové kůry nebo z kmínu ale ten není tek sílný jako ta kůra.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Surikat.a

Nejrychleji mi zabírá Enterol. Většinou už po první dávce. Můžou ho brát i miminka. My ho bereme na dovolenou už automaticky sebou.