Avatar uživatele
Saurus

Jak nejlépe léčit neštovice?

Dobrý den, můj 18-ti měsíční syn právě prodělává neštovice, a jsem už z toho docela zoufalá. Má toho plnou hlavu (kde to nejde pořádně pudrovat), a má spoustu hodně velikých neštovic, i na obličeji, kde si jeden takový veliký pupínek rozškrábl a já se obávám že bude mít jizvy… Má to i v očičku a v puse. Na doporučení paní doktorky pudrujeme, podáváme fenistil, nekoupeme a nechodíme na sluníčko, ale slyšela jsem že to jde léčit i jinak, někdo říká že se dítě umývat musí i několikrát denně, jiný zase říká že se umývat nesmí… Jsem z toho docela zmatená a chci udělat pro syna to nejlepší a tak se chci zeptat, jaké máte vy zkušenosti s léčbou, a jestli neznáte nějaký zaručený postup, který by zajistil kratší a lehčí průběh a zminimalizoval riziko jizviček. Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? fortin, dědapetr, Salvaje před 4749 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Tady je pár odpovědí na neštovice.
http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­106&q=ne%C5%A1to­vice%3F&sa=Vyh­ledat#951

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek