hdkfmwhakf

Jak nejlépe cestovat do L.A. ?

Chci přestup až v USA a vycestovat z ČR.

Odpovědi
odpomass

Do L.A. samozřejmě přímo z ČR nic nelétá. Přestoupit musíš buď v Paříži, Londýně, Amsterdamu, Frankfurtu, Zurichu, nebo Mnichově apod. Vím, že to rychlé bylo přes Amster, najdi si to na idos.cz.

Lucijej

To je sice hezké, že chceš, ale podmínky určují přeptavní společnosti, takže jestli chceš na letadlo nasednout v ČR, tak tě přestup v Evopě nemine (nejčastěji Londýn nebo Paříž).

david22

Vlakem, letadlem, pak znovu letadlem, autem a si tam!

Narayen

Počkej si na letní sezonu, kdy z ČR bude létat přímý spoj do New Yorku. Cena ale v takovém případě není tolik atraktivní.

Např. zde najdeš letenky, které byly pod 10 tisíc ze sousední Vídně ! Akce byla však omezená…

Zdroj: http://cestuj­levne.com/super-letenky-z-vidne-do-los-angeles-8-592-kc/