Drap

Pokud pečlivě umyješ, nebo tepelně zpracuješ.

Další odpovědi
Dochy

Nečíst články, u kterých autor nechce abyste si je svobodně přečetli…
Tento text je součástí prémiového obsahu pro předplatitele
A prémiová tasemnice je na mně krátká.

Filip84

Měchožilu bublinatému se vyhneš tak, že:

  1. se odstěhuješ do Země královny Maud, tam neroste a nežije nic, takže podle stalinské zásady „není člověk – není problém“ tam nebude ani měchožil bublinatý,
  2. budeš jíst normální věci, jako je koleno, zelí, Kartoffele, a ne borůvky a jahody,
  3. když už budeš jíst borůvky, jahody a podobné věci, tak je povaříš pět hodin, podle zásady: „víte, jak jedině psa zbavíte srabu? Povaříte ho pět hodin, pak na něj můžete sahat bez obav z nákazy“,
  4. když už budeš jíst borůvky, jahody a podobné věci, aniž bys je povařil pět hodin, tak je pořádně umyješ.

marci1

Důkladně umýt. Ještě lepší je nejíst lesní borůvky, ale ty zahradní, kanadské. 🙂

zjentek

Bože nečti to. pOKUD TY BOBULE OD DĚCKA DLABEŠ ŠPINAVEJMA RUKAMA a od hlíny a jedličí je valíš rovnou do papule, TAK NIC PODOBNÝHO NEDOSTANEŠ!

da ny

To nás zkoušíš, nebo vyzvídáš? ;D
Nebudeš je zobat nemyté.