df

Já věřím tomu, že původ nemoci je v psychice a podledu na svět. A to už tvrdil Paracelsus

Další odpovědi
Beno

Prevence je nestříkat Roundup a přípravky jemu podobné obsahující glyfosát. Je karcinogení.
Plevel ve městech se může hubit i jinak např. vařící vodou, mechanicky, horkým vzduchem.
https://www.li­dovky.cz/relax/za­jimavosti/gly­fosat-zvysuje-riziko-rakoviny-o-41-stopy-najdeme-ve-vode-i-v-jidle.A190214_183­146_ln-zajimavosti_krku

Kepler

Rizikových faktorů pro vznik rakoviny je spousta a všem se úplně vyhnout se prostě nedá. Může ji dostat i relativně zdravě žijící člověk. Nicméně rizika lze omezit, ale popsat vše by vydalo na tlustou knihu.

Beno

Kouření také způsobuje rakovinu. Rakovinu způsobují i e-cigarety. Obsahují nikotin ten podporuje vznik rakoviny.
Už preventivně nemá nosit úzkou podprsenku, která ji škrtí. Velký tlak může vadit.

Beno

Příspěvek smazán administrátorem.