Jandoles

Jak nebýt jen kamarád?

Rád bych se zeptal, jak neskončit jako kamarád. Líbí se mi jedna slečna ale ještě jsem si sní nepsal ani jsme spolu nikde nebyly a tak bych chtěl vědět jak aby k tomu nedošlo už od začátku. Mam namysli co mam dělat už od začátku aby to tak jednou neskončilo? :)

Nejlepší odpověď
anonym

Tak jí někam pozvi, na zmrzku, na kafe, do kina asi ne, to je moc drahý, tak třeba na ty houby 🙂 No vidíš, to je nápad – na houby ji vem. Tam jí můžeš dávat „nemravný návrhy“ 🙂, ale bacha, všeho s mírou, ať nemáš modrý pod okem. Ani si nepřipouštěj, že bys byl kamarád, to je špatný začátek.

Další odpovědi
anonym

Prostě jí to říct na rovinu,jinak to nejde!
Snaž se k ní být upřímný,trošku nebojásný,trošku smělý a pak čekej jak to dopadne.
Pozvi jí prostě na rande a nezapomeň na malou kytičku třeba z louky.