Kelt

Jak nazvat tento postoj, dění, myšlení atd?

Na internetu, you tube i jinde jsou fotky nebo nějaké ukázky lidí v nejrůznějších situacích, aby se někomu ukázaly . např, před tunelem, na vysokém mostě, prostě zviditelnit. Teď se u nás stalo
www.novinky.cz/dis­kuse?id=535154­&articleId=/kri­mi/479903-prazske-metro-ridily-za-plneho-provozu-dve-divky-podnik-slibuje-nekompromisni-reakci.html&sec­tionId=3
to, že nějaké holky vlezly do metra a jely pár stanic, natočily video a jsou podle sebe slavné, podle ostatních .....
Jak to nazvat, čím je to způsobeno. Děkuji.

Odpovědi
marci1

„Vymknuta z kloubů doba šílí.“ Sbohem rozume! 🙂
Dle vyjádření dívek: „Šlo o vtipné video.“ ☹
https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/slo-o-vtipne-video-mrzi-nas-ze-se-cela-situace-takto-vyhrotila-zni-od-divek-ktere-ridily-metro-53519?dop-ab-variant=3&seq-no=2&source=hp

Dochy

Na jednu stranu chápu že v kabině neměli co dělat, na druhou tuhle reakci jak médií tak dopravního podniku beru jako poněkud hysterickou.
(i když možná pochopitelnou když se u nás pořád probíraj teroristi)