Avatar uživatele
plebs

Jak nazvat slib politika před volbami který po volbách nesplní?

Na př. je to politické rozhodnutí nebo bylo to lákadlo pro voliče, přeřeknutí, již si nepamatuje, nesplnitelná iluze možná také malinká dezinformace a pod.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 409 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mravenec

Lež, populismus, lákadlo, vábidlo mořských sirén.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Jako obvyklé chování politika, tedy, jako něco, co není vůbec překvapivé. Překvapivý, a tedy neobvyklý, by byl opak.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Běžné předvolební kecy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Nechte vládnout mě a bude se to nazývat rozsudek smrti. Jednoduché. 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
plebs

Podle mého příbuzného psychopat v politice je vážná porucha osobnosti jsou to ovšem úspěšní bílé límečky a spol.
Většinou nepáchá trestnou činnost je uhlazený pracovitý najdeme ho ve vysokých politických funkcích. Je kouzelník umí získat prostý lid vzbuzuje důvěru i soucit, ale hlavně touhu po moci a výhody u žlabu. Prostý lid použije v roli slibotechny a poté je zahodí. Není schopen empatie pohrdá slušností bere jí jako slabost, bez problému lže a má krásnou prostořekost před volbami i po volbách.

Avatar uživatele
Mravenec

aliendrone: Hovoří CML, centrální mozek lidstva. NEBEZPEČÍ! Neznámý objekt směřující k zemi! Kontrola nutná! Vyřadit běžné programy. Všechny údaje pro CML.

Avatar uživatele
aliendrone

Mravenec>>> Jako DOST DOBRÝ chlape, klobouk dolů. A s tím i bledá závist, bo moje děra hlavavá…, inu jde to s pamětí z kopce. 😐

Avatar uživatele
Mravenec

Přiznávám, je to necelý rok od doby, kdy jsem si dával reprízu. 😁😁

Nový příspěvek