plebs

Jak nazvat slib politika před volbami který po volbách nesplní?

Na př. je to politické rozhodnutí nebo bylo to lákadlo pro voliče, přeřeknutí, již si nepamatuje, nesplnitelná iluze možná také malinká dezinformace a pod.

Nejlepší odpověď
Mravenec

Lež, populismus, lákadlo, vábidlo mořských sirén.

Další odpovědi
Filip84

Jako obvyklé chování politika, tedy, jako něco, co není vůbec překvapivé. Překvapivý, a tedy neobvyklý, by byl opak.

Drap

Běžné předvolební kecy.

zjentek

Nechte vládnout mě a bude se to nazývat rozsudek smrti. Jednoduché. 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

plebs

Podle mého příbuzného psychopat v politice je vážná porucha osobnosti jsou to ovšem úspěšní bílé límečky a spol.
Většinou nepáchá trestnou činnost je uhlazený pracovitý najdeme ho ve vysokých politických funkcích. Je kouzelník umí získat prostý lid vzbuzuje důvěru i soucit, ale hlavně touhu po moci a výhody u žlabu. Prostý lid použije v roli slibotechny a poté je zahodí. Není schopen empatie pohrdá slušností bere jí jako slabost, bez problému lže a má krásnou prostořekost před volbami i po volbách.

Mravenec

aliendrone: Hovoří CML, centrální mozek lidstva. NEBEZPEČÍ! Neznámý objekt směřující k zemi! Kontrola nutná! Vyřadit běžné programy. Všechny údaje pro CML.

aliendrone

Mravenec>>> Jako DOST DOBRÝ chlape, klobouk dolů. A s tím i bledá závist, bo moje děra hlavavá…, inu jde to s pamětí z kopce. 😐

Mravenec

Přiznávám, je to necelý rok od doby, kdy jsem si dával reprízu. 😁😁