MonkeyKing

Jak navázat nikdy nezačalý vztah?

Jedný holce jsem se před několika lety líbil, ale já jsem měl v hlavě jiný starosti.Nic mi ale nidky neřekla, jen na mě koukala a dávala takový jemný náznaky. Po několika letech jsem se ji stále líbil, ale asi né tolik jako před tím. Nějakou dobu potom se ale ona začala líbit mně. Pak na jedný party (před pár měsíci), kde jsem byl já i ona, jsem se dozvěděl, že v tu dobu, kdy jsem já nebyl pro ní numero 1, tak se ji líbil jeden kluk, kterej ale měl vždycky holku a ona jeho nikdy nezajímala, jen s ní kamarádil. Ten tam byl taky a ona stále na něj. Když tam ještě nebyl, snažil jsem se stále něco naznačovat, ale své city jsem skryl tak hluboko, že jsem nebyl s to je vyjádřit. Když on přišel a ona byla celá hrr, slušně ji odpálkoval. Teď se ona snaží zapomenout na něj, já ji asi moc nezajímám, ale na tý party mi řekla, ať přijedu za ní do jeho města, že se napijem (v ten moment, jsme taky byly lízlí). Každopádně po celou dobu s nikym nechodila, ani teď ne. Co teď?

Nejlepší odpověď
Stingo

Prostě jí to řekni narovinu, co k ní cítíš a uvidíš. Hlavně si to nenechávej pro sebe, ona to vůbec nemusí ani tušit, že se ti najednou líbí.

Další odpovědi
Drap

Neni na co navazovat. Buď začne vztah nový, nebo nebude nic. Můžeš si vybrat.