pas

Jak nastavit tón doručení SMS?

Dobrý den,

mobil Samsung J5, duální přístroj na každou sim kartu můžu nastavit jiné zvukové oznámení zprávy,ale chci se zeptat, jestli je možné nějak nastavit i jiný ton pro doručení (jako doručenku) potažmo jestli jde nastavit i jiný ton pro oznámení o příchozím emailu.Děkuji za případné rady.

Odpovědi
Edison

Na emaily určitě. Pro doručenku si nejsem tak zcela jist. Někde v nastavení najdeš položku „oznámení“ nebo „zvuková upozornění“, nebo tak něco. Pak ještě existuje aplikace, která umožní i poměrně sofistikovanější nastavení, než holý systém, jako přístup i do jiných adresářů, než má systém nastaveno: Ringtone Maker.

aliendrone

Teď z hlavy nwm, nedávno jsem to ale dělal sousedce. Myslím to NASTAVENÍ tónu pro SMS! ;) :D Musíš především na „sdcard0“ tón vložit do adresáře „notification“. A pak možná restartovat mobil, aby se zvuk objevil i v nabídce zvuků pro SMS. Nebo tak nějak, už si to nepamatuji, každopádně to JDE i bez dalšího programu! :)

pas

To s tou sdkartou asi není řešení, protože měnit tony pro oznámení sms mohu, dokonce mám nastaveno na každé sim jiny ton, jde o to jak a pokud je to vůboc možné, změnit nastavení o doručení sms aby ten ton byl jiný než sms samotná, totéž platí o oznámení emailu.

Edison

Email by měl jít určitě. U tý notifikace na doručení SMS si jist nejsem… mám totiž pocit, že to přichází jako „standadní“ SMS…

pas

Je to možné, že je to tak nastaveno standardně ale nemůžu hnout ani s tím mailem…

Edison

Pozor, ono se to může schovávat pod úplně jiným názvem položky v menu, případně v appce pro mail. Myslím, že i SMS se nastavují podobně v appce pro SMS.

pas

Oznámení tady samozřejmě je, ale pouze se dá nastavit povoleno/nepovoleno
výběr tonu není možný.Zkusím stáhnout ten Ringtone..uvidím.