Smackdown

Jak nastartovat nejlépe střevní mikrofloru po antibiotikách?

Vaše tipy a zkušenosti, díky čau.

Nejlepší odpověď
annas

V článku se dovíte různé možnosti, pokud nechcete použít laktobacily a bifidobakterie z lékárny.

Konzumace pestré a různorodé stravy, bohaté na přírodní, průmyslově neupravované potraviny, podporuje rozmanitost střevní mikroflóry, která je důležitá pro vaše zdraví.

Kromě jogurtu, je to kefír, výborné je kysané zelí. nebo jiná kvašená zeleina. Jím pravidelně.

https://cs.me­dlicker.com/1318-strevni-mikroflora

Další odpovědi
Emefej

Jogurtem? Není zač, čau.

zjentek

Mně ji vždycky nejlíp nastartovala Pražská vodka. Je to výhradně jen obilí (pšenice), ale funguje to. Kámoš tvrdí, že líp startuje Jelzin. Jenže to je pro změnu cukrová řepa a tam už bejvaj aditiva, jako je kapsaicin, cukr a sůl, takže osobně tomu nevěřim, ale je fakt, že každý organizmus reaguje jinak, čili je třeba zkoušet, komu a co sedne nejlíp a po čem se cítí více fit. Dobrá je třeba ale i rajská polévka, nejlépe z pravých rajčat.

marci1

Začít více pít kefír a jíst jogurty. Nejlepší je ale za mě Biotron9 Premium: 🙂
https://www.klub­zdravi.cz/pro­dukty/biopron9-premium_2783.as­px?utm_source=bi­opron.cz&utm_cam­paign=biopron_9_pre­mium&utm_medi­um=tlacitko