Avatar uživatele
Posspi

Jak najít obchodního partnera pro výdělek skrz facebookovou stránku?

Krásný den.

Před 3 lety jsem založil facebookovou stránku, která má ke dnešnímu dni něco málo přes 2000 fanoušků. Nedávno jsem také objevil možnost „monetizace“, kdy mi status ukazoval ZPŮSOBILOST a facebook ke včerejšímu dni vše schválil, a tudíž asi nyní mohu spolupracovat s různými značkami, označovat partnery a tím nejspíše vydělávat.. ovšem jak najít toho „obchodního partnera“? Kdo jím je, jak s ním tu spolupráci navázat? Myslel jsem, že tím, že mi facebook vše ohledně monetizace schválil, nyní budu přidávat příspěvky jako doposud jen s tím rozdílem, že od včerejška mi to něco málo začne vydělávat. Netušil jsem, že to by ovšem jen začátek a že musím nejdříve sehnat obchodního partnera, nějakou společnost, eshop či podobně, tu danou značku v příspěvcích označovat a tím vlastně s ní spolupracovat a vydělávat..

Na stránku normálně přidávám fotky, aktuality a novinky z komiksového světa, přičemž mě teda napadlo, že se spojím s nějakými menšími (případně začínajícími) eshopy a ty třeba vždy v tom příspěvku označím – spolupráce probíhat bude a tím jim vlastně naženu potenciální nové zákazníky a něco málo z toho vydělám. Další věc je ta, že mi „facebook creator studio“ na FB napsal, že musím nahrávat minimálně 3 minutová videa a do těch vkládat reklamy, ovšem já žádný „vlastní“ obsah netvořím.. leda bych začal být takový „facebook youtuber“ a týdně točil videa o novinkách z filmového světa, o různých postavách, lokacích a podobně, ovšem to by byl běh na dlouhou trať. Já chci být aktivní, přidávat novinky, oslovovat co největší publikum a z toho něco získat, jestli mi rozumíte – čili nějaká ta spolupráce s eshopem, soutěže a podobně.

Proto se ptám. Najde se tady najde někdo, kdo třeba provozuje facebookovou stránku a dokázal s ní něco vydělat, případně navázat spolupráci se značkou? Jak najít kvalitní společnost? A jak to vlastně funguje? Videa opravdu nenahrávám.. leda bych třeba začal tvořit popisy komiksových postav do 3 minutových videí a před to si vkládat reklamy, což by zabralo opravdu hromadu času. Poradíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1463 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek