Jak najit nevl.sestru? Otec zemrel, nikdy nic o ni nerekl. Vim jen jeji kr. jmeno a ze otec platil al.

Doplňuji:
Dekuji vsem za odpovedi. Sestre uz bude kolem 45 let – tata vsechno mezitim " zlikvidoval " – ja se to dozvedela az kdyz bylo pozde " na slideni " -iv-

Nejlepší odpověď
Terryle

Něco podobnýho, jako je Pošta pro tebe, teď nabízí i ministerstvo vnitra – akorát že bez té maškarády a slziček v televizi…

http://zpravy­.idnes.cz/stat­ni-posta-pro-tebe-nasla-uz-desitky-ztracenych-pribuznych-a-znamych-1nm-/domaci.asp?c=A101122_­114407_domaci_hv

Zkuste to tímhle způsobem, možná se povede…

Další odpovědi
iceT

Paní psala,že do Pošty… jít nechce.
Zkusila bych se spíš probrat jeho papíry a dokumenty,posílané peníze byly na nějakou adresu,tak snad podle toho.Určitě něco najdete,hodně štěstí.

dědapetr

Pokud otec posílal alimenty tak je tam adresa komu je posílal a tam je možné získat informace.

stana73

Možná by stálo za to zkusit i facebook,hodně lidí tak našlo staré známé (já taky)

pokazdejinak

když platil alimenty, pravděpodobně nějaký soud rozhodl o jejich výši nebo nějaký advokát, či notář by mohl vědět komu byly posílány

franku

Zkuste na ČT Pošta pro Tebe

PES MATES

jdi na svou poštu – tam to umí