Michal7

Jak najít čerta?

Myslím tím bytost, která dá něco za nějakou protislužbu.

Nejlepší odpověď
led

Čert již dávno nechodí v zeleném kabátiku a loveckým kloboučkem na hlavě jak ho kreslil Josef Lada. Teď je čert řádnym občanem, nerozeznáte ho od ostatných. Své děti posíla do škol. Jenom někdy, vystrkuje své růžky, navrhuje i schvaluje různe zákony a kam čert nemůže, pošle…no, to jistě znáte… Najít čerta, dnes kdy je všude okolo nás i v nás samotných je jednoduché, problém je přimět čerta, aby se veřejně odhalil, aby přiznal, zač je toho loket…

Další odpovědi
Awe

Dneska každý dělá něco za protislužbu

anonym

Zkus se píchnout do prstu a napsat vlastní krví ceduličku, že za nějakou protislužbu upisuješ čertu duši. No a potom čekej, kdo se ozve.

bububabu

Tak s tímhle si ani nezahrávej, většinou to lidi dožene na psychiatrii. Koukni na toto svědectví muže který prožil klinickou smrt a pak si rozmyslíš ho vůbec hledat nebo cokoliv mít sním co dočinění.

Zdroj: http://youtu.be/wnY­rE-81fWo

elektrikář

Čert je pohádková bytost.Takže honem vzhůru do pohádkového světa. Když ale kam čert nemůže tam nastrčí ženskou. A ta těch protislužeb vždy požaduje mnoho.

Doplňuji:
Jinak nelepší informace dostaneš od pana Lucifera v pekle.