Mira54

Jak nahlásit účet který podporuje ruskou invazi na Ukrajinu?

Z instagramu

Odpovědi
Kepler

Schvalovat ruskou invazi je nyní trestný čin, takže bych to nahlásil policii.

Kryšpín

Záleží rovněž zda je to pouze jeho názor nebo podněcuje proti lidskosti, proti míru a tím naplňuje trestný čin podle § 407 odst. 1 a odst. 2.

Disraeli

Radší nebonzuj, karma ti to vrátí. ;)
Nahlísit to můžeš přímo na instagramu (každá soc. síť má své správce a zaměstnance v každé zemi, takže když to nahlásíš, budou vědět proč a budou tomu rozumět ;).