solnareduard

Jak nabídnout co světu chybí(univerzální záchranný systém)

Odpovědi
led

Pokus o akýsi univerzálny záchranný systém vo svete už dávno jestvuje, pravda v niekoľkých variantách.
V Europe máme združený záchranný systém polícia-hasiči-zdravotnícka pohotovosť s možnosťou volania na jedno centrálne telefonné číslo, odkiaľ potom podľa naliehavosti uvádzajú do pohybu potrebné záchranné zložky.
V USA to funguje obdobne.
V celosvetovom meradle pre zachovanie mieru na celom svete by tento systém mohla plniť OSN (Organizácia spojených národov)a jej ozbrojená časť „mierové modré prilby“, spolu s organizáciou „Lekári bez hraníc“

Nazdar Bazar

Prosím vás, buďte konkrétnější a otázky doplňujte !

mosoj

Elita už svůj záchranný systém má. Pokud nepatříš do elity tohoto světa máš smůlu.