pippa

jak na zlou švagrovou? nebo zlou – no spíše nepřejícnou a závistivou…

navíc ať udělá cokoli, tchýně je samozřejmě vždy na její straně i proti mému muži

Nejlepší odpověď
manon

Totálně ji šokovat laskavostí a přejícností (všechny útoky přejít s úsměvem a jako nevnímat – asi tak 5× se to dá vydržet :) ) a zkusit, zda to, že je taková, není jen nějaký blok nebo závist – když se nic nezmění, barbakan má dobrý recept.

Další odpovědi
iceT

Zabít,oživit,za­bít,ale už neoživovat.....

Přestat se stýkat s takovým člověkem,on tu svou nepřejícnost a závist stejně jen tak neopustí a vy s ním jen ztrácíte čas.

anonym

Jak? Jednoduše jako já! Ukončil jsem s ni komunikaci a mám klid!

bolak

udej príklad pípo…jsi příliš skoupá na slovo