zjentek

Jak na to šly naše prababičky, když stály o nějakýho chlapa?

Odpovědi
Kepler

Podobně jako dnes, ale ne tak okatě. Žádné inzeráty v podobě hlubokých dekoltů nebo kratičkých sukní. V lepší společnosti nebo mezi měšťany se hojně využívali dohazovači nebo prostředníci donášející psaníčka. Sex? Až po svatbě! Ale na dědině se na to tak moc nekoukalo. Prostě vlítli do stohu a bylo to.

marci1

Myslím si, že se před oním mužem chovaly velmi cudně a klopily oči. Tím ho zaujaly. 🙂

aliendrone

Myslím, že v podstatě stejně jako dnes. I když co se týká odhalování, tak tehdy se na to koukalo jinak, jenže „nadmout hruď“ a „náhodou“ s ní potřást chlapovi před očima – to jde i když je žena až po krk upnutá v šatech. To samé platí pro „cudné klopení zraku“ – ženy (většina) to umí provést VELMI vyzývavě, až necudně! ;) :D :D

yuko

Moje babička byla ročník 1918 a jednou jsem se jí zeptala:”Babi, jak ses seznámila s dědou?” Znala jsem ho jen z fotek, ale byl moc hezký, vysoký, štíhlý. Chodil za babičkou – v té době jí bylo 18 – do cukrárny. Moc se j libil, ona mu taky. Jednou ji políbil a on za to schytal facku. A bylo rozhodnuto – byla jiná než ty, které měl před ní. Vzali se, měli dvě dcery, on zemřel mlád a babička než umřela mi řekla, když tušila, že se blíží konec, že chce jít za dědou:-)