Jak na roupy v dospělém věku?

Dobrej, je mi 26 a mám roupy, vůbec nevím, jak jsem k nim přišla.
Snažila jsem se po lékárnách sehnat Pyrvinium, ale prý už se nevyrábí.
Existuje tedy nějaká náhrada? Předem díky.

Nejlepší odpověď
iva29

Dobrej 😉 , moje rada bude krátká a jednoduchá.
Je pravdou, že Pyrvinium už delší dobu v prodeji není, ale existuje velmi účinný ekvivalent -Vermox. Získáte jej na předpis ve formě tablet pro dospělé a sirupu pro děti, dávkování najdete klasicky v příbalovém letáku.
A ještě jedna – tentokrát babská – rada – česnek.....

Další odpovědi
anonym

jako prevence se také doporučuje kyselé zelí…

alenka901

jedině vermox podává se po čtrnácti dnech podle letáku.je na lékařský předpis,jako prevece nejíst sladké,vše si omývat,přísně dodržovat hygienu

Minihelp

Dobrala jsem Veromox, přesně jednu tabletu po 14 dnech, tři tablety… cítím že je to lepší ale pořad to není pryč, svědění nepřestává už zkoušim i bylinky a nevím jak se toho zbavit.. poraďte

elektrikář

Zajít do lekárny, TAM VÁM RÁDI PORADÍ.Zvýšenou hygienu a desinfekce toalety a podlah chloramínem nebo Savem