Lucie

Jak na lenivost?

Jsem líná,vím to.Nechávám si spoustu věcí na potom, pak se mi nechce…Všichni se na mě za to zlobí,ale já si nemůžu pomoct, vždy si najdu nějakou výmluvu, proč to nešlo udělat, slíbím, že to udělám a zase nic.Nechci, aby se na mně všichni zlobili.Co mám dělat?

Odpovědi
LuciJe

Učit se disciplíně. Stanovit si termíny a dodržovat je – a v případě úspěchu za ně sama sebe nějak „odměnit“. Je to obtížné, pokud hlídáte sama sebe. Máte-li možnost, zkuste zapojit do hry nějakého pomocníka, který Vám termíny ohlídá.

Držím palce, ať se daří.