jsemjá

Jak můžu vypěstovat Groota?

Líbí se vám Groot?

Nejlepší odpověď
Kepler

Groot ze Strážců galaxie je boží. Nejlíp je vzít nějakou vhodnou bonsai a naštěpovat do něj nějaké lidské buňky. Pak mu budeš muset každý den předčítat stránky z odpovědi.cz. Buď se z něj stane inteligentní jedinec s mnoha znalostmi, nebo švihlý excentrik, který půjde na nervy svému okolí.

Další odpovědi
Midas

Asi nijak. On už se tak musí narodit. Je to rasa – humanoidní rostlina/strom.

Líbí. Nejvíc ten malý groot, ten pubertální už ani tolik ne – to už spíš toho dospělého.

ivzez

Už jsem viděla hezčí postavičky.

Groot se nedá vypěstovat, musí se uplácat z formely,
keramické hlíny, modelářské hmoty, …