Američanka

Jak může někoho napadnout lozit po vagónech nebo chodit do kolejiště anebo chodit po kolejích?

Mohl by mi tady někdo vysvětlit proč se zrovna v ČR neustále jde se dočíst o tom, jak někdo automaticky pách8 sebevraždu ve smyslu, že někoho napadne lozit po vagónech nebo chodit v kolejišti a chodit po kolejích a tím riskovat život a zdraví jen proto, že o kousek dál je železniční podchod anebo z nudy co jsme "S kamarádem jsme čekali na vlak domů. Chtěl vyfotit na odstavené cisterně. Vylezli jsme na ni,byli jsme v podřepu. Pak jsem se postavil a vzal mě obloukový výboj. Je tohle snad normální v moderním době? děkuji https://www.bles­k.cz/clanek/re­giony-praha-praha-zpravy/579048/zivot-s-polovinou-tela-daniela-19-zachranili-v-motole-staci-vterina-a-vsechno-je-v-p-deli.html

Nejlepší odpověď
quentos

Mládež nemá co na práci, dělá to z nudy.
Je to stejně nepochopitelné jako pořád zakládat na Odpovědích nové a nové nicky a tím soustavně porušovat kodex. Pozdravuj Marleyho, Skotchku, Yankeeho a spol.

Další odpovědi
aliendrone

Proto se také udělují Darwinovy ceny! https://www.stre­am.cz/porady/dar­winovy-ceny

autacek

Může. Na druhou stranu, přecházení kolejí po předchozím rozhlédnutí a dbaní zvýšené opatrnosti docela chápu, onehdá byla v televizi reportáž, jak se policisté jali pokutovat lidi na nádraží využívající místo pro překonání kolejí mezi nástupišti (na některých nádražích je to zcela normální), přitom bylo vidět, že o svoji bezpečnost policisté vůbec nedbají a vrhali se pronásledovat hříšníky aniž by se sami pořádně rozhlédli, jestli něco nejede.

Mc Merkurion

… ono to nejni jen u nás, podívej se občas na YT a uvidíš spoustu magorů z celého světa … POZOR !!! nesmíš ale počítat Indii, tam je to národní sport …