Agneta

Jak může být vysoká tato modelka?

https://www.wel­tbild.de/arti­kel/textilien/bru­no-banani-damen-lederjacke-alisha-34_20798646-1 Jde o velikost 34, takže né 180 cm…a líbí se vám ta bunda, doporučíte?:D

Nejlepší odpověď
UltraFan

Hrubým odhadem říkám 165 cm 🙂 Ale ta cena je teda pěkná 😁

Další odpovědi
Drap

Velikost bundy, nic neříká i velikosti modelky. Ta může mít bundu totožnou , ovšem ve větší velikosti. Neni moc s čím porovnat. Podle parapetu a okna u kterého stojí bych odhadoval výšku modelky na nejméně 175 cm.

anonym

Podle mobilu, co má, tak bych řekl 176,5 cm.

gecco

Neodhadnu, jak vyoké má podpatky, ale to není malá holka, k těm 180 bych se klidně přiklonil…
Koneckonců – může mít oblečenu velikost bez ohledu na velikot té prodávané, ne?
😉

Agneta

Takže se to vyřešilo, má pravdu gecco s drapem a barbakanem…ta bunda totiž existuje i větší než 34, děkuji:D

Agneta

Takže kdo se vyzná? gecco :D

Agneta

barbakan, jaký mobil? ale já mám k dispozici ještě ostré foto z katalogu, a u té levé fotky, kde je vidět vnitřek té bundy – tak tam jedině, taky to máš(ten ostrý snímek)?

Agneta

UltraFan >>> ty se vyznáš…taky bych řekla, prodávají jen tuhle velikost, takže žádných 180:DD
Ale samozřejmě děkuji všem rádcům, což musím, neboť se už nedá poděkovat bodíkem (nové pravidlo s max. 2b./den):D