Klukbeznapad

Jak mu mám udělat radost a třeba ho překvapit?

Ahoj, potřeboval bych pravděpodobně s něčím poradit… Jsem kluk (16) a mám kluka (15), máme spolu vztah 1 měsíc a půl, podruhé se spolu uvidíme za 14 dní, bydlíme od sebe dál. Chtěl bych mu něčím udělat co největší radost a něčím ho třeba i překvapit, klidně by to mohlo i něco stát, pro něj cokoliv.

Kdyžtak pokud máte něco originálního nebo nějaký osvědčený skvělý nápad, tak pište

ʕっ•ᴥ•ʔっ a díky moc

Odpovědi
Rokio

Kup mu jeho oblíbenou čokoládu, nebo ho pozvi do kina.

autacek

Kup ovocné kondomy.

hapiky

Těš se, budu tvoje otrokyně.

zjentek

Tak se mu nabídni jako sanitka pacientovi. On do tebe poleze zezadu a ty budeš dělat hůííí, hůííí… a nestojí tě to nic, takže co největší radost a ZADARA! (;

led

Trochu skoro na sex.
S problémom doporučujem sa obrátiť na stránku www.004.cz

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.