FlAsh_7

Jak mohu „restartovat“ svůj život?

Nejlepší odpověď
annas

Zamyslete se prosím nad svými otázkami, rozhodujte se samostatně, konzultujte své problémy, pokud je máte a nevíte, jak jít dál, poraďte e se svými rodiči, případně navštivte psychologa.

Několikrát jsem vám psala, že každý je jiný, každému vyhovuje něco jiného, je tedy správné a vhodné přemýšlet sám.

Nevíte, co chcete, jste školák, nemýlím-li se, takže snad startujete – vzděláváte se ve škole, připravujete se na povolání atd. Neseďte jen u počítače.

Stále opakujete své podobné dotazy, někdy zcela protichůdné..

Uvědomte si, že často stačí začít užívat slova prosím, děkuji, Je to slušnost, Proto se zamyslete, že stále chcete něco dostávat, hned a bez čekání, ale nějak to nedáváte najevo.

I takto můžete restartovat svůj život, nehledat jen bublinu, jak jste se naposled ptal.

Měl byste se řídit těmito slovy.

„Čas od času mluvím sama k sobě. Dávám si velmi dobré rady.
Někdy se jimi dokonce i řídím.“

Zdroj: https://citaty­.net/temata/ra­da/?page=2

Další odpovědi
hapiky

Přestat chlastat, jíst zdravě, mít nějaký přínosný koníček, sportovat.

zjentek

Najít jeho smysl.

Příklad: prachy a děcka to nutně být nemusí.