dust8

Jak moc pravdy je na tom, že orgasmus zvyšuje únavu čili se po něm lépe usíná?

Nejlepší odpověď
Arne1

Podle mého názoru ano. A co ti brání si to vyzkoušet ?

Další odpovědi
Drap

Po každé únavě a výdeji fyzických sil se dobře usíná.

anonym

Něco na tom je, bohužel. Ženy to samozřejmě velmi nelibě nesou z pochopitelných důvodů. Je pro ně nekomfortní, když musí svépomocí a za soustavného chrápání tiše dokončovat co zbrklý dřímal už nestihl.

Edison

Únavu zvyšuje každá činnost. Tato je ale specifická něčím docela jiným, a to po vyplavení mnoha hormonů dojde k uklidnění, a to většímu, lepšímu a kvalitnějšímu celého organismu…

agentpv

Jako mladíka mně orgasmus po 20 minutovém odpočinku vyburcoval k dalšímu … a to i 5× za sebou (něco jsem si nechával pak na ráno). a pak jsme ještě poseděli u vínka, piva…
Jako starší pán orgasmus mnohdy už ani nepoznám, ale zato jsem rád že neusnu před tím, než přijde.