Ejhejdej

Jak moc pijete slazené pití a nezdravé jídla ? Např. Kolikrát za týden

Odpovědi
elkon

Nezdravé jídlo nepiju.

Rocker

Neustále😃

rrihamirek1

Velmi casto, neomezuji se, jsem sportovec.

da ny

Sladké nápoje, čaj ani káva mi 37 let nechutná. Téměř nepiji, V zimě výjimečně sladím s citronem nebo zázvorem.
Jím, co mi chutná, co je k mání a na co mám peníze.
Zda je vše „zdravé“, nemohu ovlivnit (kupuji, nepěstuji) u zeleniny, ovoce, masa (čím bylo zvíře krmeno, jak vylo stresováno, kolik hormonů je napumpováno v kuřecím mase) atd. Z nezdravých potravin, nemohou být zdravá jídla. Na smaženiny a uzeniny si nepotrpím, konzumuji zřídka, chutnají mi. Výrobky známého výrobce mléčných potravin, mi nesmí do domu. Rostlinná másla a jeho náhražky též ne (jen někdy, pro osobu s ABKM)