Kate18

Jak mámě vysvětlit, že jsem dost stará?

Ahoj, bude mi 19, mám něco našetřeno a chci letět s kamarádem na dovolenou, problém je, že máma mě nechce pustit, pořádný důvod mi neřekne a když, tak že za to rozfofruju své peníze. Pak je tu problém, že ta dovolená zasahuje do prvního týdne školy a to taky nevím jak mámě vysvětlit :/

Nejlepší odpověď
anonym

Mamka má o tebe prostě strach,pochop to.

Další odpovědi
arygnoc

pred rokmi riešil môj syn podobný problém so mnou.

po dvojdňovom presviedčaní a mojom kategorickom >nie< postavil predo mňa krabicu s fotografiami z mojich študenských čias.
to bol jeho najlepší argument a ja som bol nútený kapituloovať.

skrátka, zabudla sliepka, že bola kuraťom, zabudol vôl, že bol teľaťom.

ste dospelá, je iba na vás, ako citlivo sa vám podarí problém vyriešiť.
prajem peknú dovolenku.

😉

da ny

Pokud letíte na alespoň trochu bezpečné místo na Zemi.. ;).
Jistě má mamka hlavně strach. Snad ho překoná a ty to máš ve škole „zajištěné“ /omluvené/.

Hlada

Dost stará jsi na to, co prosazuješ. Maminka je ale starší a zřejmě i moudřejší, když vidí jako špatné utratit úspory za zábavu a ještě zmeškat začátek školy.

Vezměte si bágl, jezděte vlakem nebo autem po Čechách nebo Slovensku, vyspěte se ve stanu nebo autě tam, kam dorazíte, projděte si hřebenovky hor nebo si sjeďte nějakou řeku a uvidíte, že budete mít za zlomek peněz mnohem zajímavější prázdniny, než jako účastníci nudného zájezdu.

Löwe

Jsi plnoletá a jsou to tvoje peníze, co víc řešit?

setapouch

Najdi si praci a odstehuj se.

bolak

Já, když mně máma říkala že ještě nejsem dost starej, a že jsem ještě pořád dítě, tak stačilo sundat trenky a :„dyť už mám chlupy, a podívej jak rostu“.

Dobré argumentační schopnosti, ty jsou znakem dospělosti.

HonzikPernik

Bojí se, že budete mít sex (večer v posteli).
A vysvětli ji, že už jsi menstruoovala a že už jsi dost stará.

štamgast

Už jsi dospělá, tak ti nikdo bránit nemůže. Můžeš si dělat co chceš.

Mc Merkurion

arygnoc: tos to nemoh llíp schovat? znáš to přeci: hříchy mládí…

arygnoc

ja už som ani nevedel, že tie fotky niekde sú.
kde to vyštráchali …

😉